Vrtací kladiva

Vrtací a bourací kladiva jsou nářadím určeným pro stavební práce a úpravy. Zásadním rozdílem, který odlišuje vrtací kladiva a sekací kladiva od příklepových vrtaček, je konstrukce elektropneumatického příklepu, která poskytuje oproti mechanickému ve vrtačkách trojnásobný výkon při třetinovém požadavku na tlak vyvinutým uživatelem.
Zejména malá a střední vrtací kladiva mohou nahrazovat funkci vrtačky a díky své váze a skvělým výkonům je s nimi možno pracovat i nad hlavou.

V nabídce mámevrtací kladiva řady Extol Premium, která jsou zaměřena na řemeslníky k poloprofesionálnímu využití. Vrtací kladiva této kategorie Vás překvapí parametry, které se prakticky vyrovnají profesionální třídě! Nejsou sice konstruovány pro dlouhodobé zatížení, avšak při správném použití a péči získáte jedinečný výkon a komfort při vrtání a sekání. Díky dostupné pořizovací ceně tak přinášejí široké využití tam, kde je investice do profesionálních strojů příliš vysoká.

+ vratcí kladiva Premium, výhody:
1) Převodová skříň z magnesia
2) Mimořádně odolné převody
3) Bezpečnostní pojistka
4) Antivibrační mechanismus
5) Profesionální kuličková ložiska
6) Úderník z prvotřídní kalené oceli
7) Pancéřované vinutí motoru a komutátor s vysokým podílem stříbra
8) Světelná signalizace opotřebení uhlíkových kartáčů

Další kategorie vrtacích kladiv Extol Craft je zaměřena pro chataře, kutily a na malé domácí projekty. Sekací a vrtací kladiva této řady jsou výbornými pomocníky při krátkých a nárazových pracích. Díky elektropneumatickému příklepu je vhodné také jejich užití při vrtání do panelů a betonu jako dostupná náhrada za běžnou domácí vrtačku s vřetenovým příklepem, která v této disciplíně velmi trpí.
   Řadit dle:
1
Zobrazení prodktů - miniatury Zobrazení - seznam  

e-Dilna.cz Copyright © 2019 Lipis.cz. Všechna práva vyhrazena.
e-shop Tescoma : nerezové nádobí Tescoma, hrnce, sady Tescoma