Vodovodní baterie

Vodovodní baterie v naší nabídce splňují i ty nejnáročnější požadavky zákazníka na kvalitu i na design. Pro lepší přehlednost a orientaci můžete vybírat vodovodní baterie ze 4 kategorií. V širokém sortimentu naleznete baterie termostatické, umyvadlové, bidetové, dřezové, umyvadlové a další.

Představujeme vodovodní baterie:

OPERA -Vodovodní baterie řady Opera je nejvyšší řadou vodovodních baterií. Jemná elegance tvarů, trojnásobně leštěný povrch, masivní provedení, jednoduchá obsluha a tichý chod, zaručený značkovou kartuší Sedal. Jedná se o tichou kartuš španělského výrobce, který zaručuje výrazně snižující hlučnost a životnost půl milionu otevření! Vodovodní baterie OPERA je typová řada navržená pro náročné. Preciznost, která vám bude přinášet radost po dlouhá léta.

IMPERIA -Vodovodní baterie řady Imperia jsou sebejisté, výrazné kontury luxusní řady , které vtisknou Vaší koupelně ši kuchyni ráz antické elegance. Kombinace štíhlých tvarů, mimořádně masivního provedení a značkové keramické kartuše Sedal zaručuje maximálně pohodlnou obsluhu.

BALLETTO - Vodovodní baterie řady Balleto mají nestárnoucí design, který tvoří leštěná úprava chromu, široký výběr příslušenství a jejich předností je dlouhá životnost a spolehlivost. Vodovodní baterie řady Balletto v mnohém překračují střední kategorii, do níže se svou příznivou cenou řadí.

VITTORIA - Vodovodní baterie řady Vittoria nabízí výrazný styl za vynikající ceny, které z této řady s kartuší o průměru 35mm dělají výbornou volbu pro kteroukoli domácnost.

Vodovodní baterie

e-Dilna.cz Copyright © 2019 Lipis.cz. Všechna práva vyhrazena.
e-shop Tescoma : nerezové nádobí Tescoma, hrnce, sady Tescoma