Stolní vrtačky

Stolní a sloupové vrtačky jsou konstruovány pro vrtání a zahlubování do dřeva. Vřetena stolních vrtaček jsou uložena v kuličkových ložiscích a osazena kuželem Mk II nebo Mk IV, do kterého je možné vložit vrtací sklíčidlo nebo přímo nástroj.
Stolní vrtačky jsou vybaveny pracovním stolem, který lze natáčet až o 360° pomocí otočného čepu a naklánět do úhlu +/- 45°od základní roviny, což umožňuje vrtání otvorů pod různými úhly. Stolní vrtačky mají nadstandardní výbavu jako nastavení hloubky vrtání, naklápěcí stůl a radiální ložiska.

Další základní výbavou jsou výklopné plastové kryty vřetene a magnetické spínače. Některé modely nabízí i laserové zaměřování, osvětlení, otáčení stolku a další.

V případě potřeby vrtání pod více úhly a potřeby natáčet celý horní díl vrtačky, máme v nabídce sukovací vrtačku, kde si podle potřeby nastavíte jak vyklonění a natočení vřetene, tak stolu. Tuto stolní vrtačku ocení hlavně truhláři při vykružování děr velkých průměrů pilovým děrovačem, umožňuje vykonávat sukování i s nástrojem o průměru 40mm. Vysoká variabilita umožňuje provádění řadu operací.

Stolní vrtačky uvedené v nabídce jsou vhodné jak pro domácí použití, tak pro práci v dílnách a provozech. Na stolní vrtačky PROMA poskytujeme 3letou záruku.

Proč nakoupit v našem obchodě? Proč právě u nás?Značka PROMA je již od roku 1997 značkou kvalitních dřevoobráběcích a kovoobráběcích strojů. Proma
   Řadit dle:
1
Zobrazení prodktů - miniatury Zobrazení - seznam  

e-Dilna.cz Copyright © 2019 Lipis.cz. Všechna práva vyhrazena.
e-shop Tescoma : nerezové nádobí Tescoma, hrnce, sady Tescoma