Aku vrtačky

Aku vrtačky a aku šroubováky jsou kompaktním nástrojem se širokým rozsahem využití. Aku vrtačky jsou obecně určeny pro vrtání či šroubování do zdiva nebo dřeva či jiných materiálů. Aku vrtačky dovolují šroubování na těžko přístupných místech, protože nejsou limitovány přívodem elektrické energie, kde odpadá tahání elektrických kabelů.

Jak vybrat tu správnou aku vrtačku? Obecně lze říct, že čím je napětí na článku vyšší, tím je aku šroubovák výkonnější. Důležitým aspektem však je, jak často budeme vrtat a do jakého materiálu. Pro kratší a méně náročné práce, jsou vhodné aku vrtačky řady extol CRAFT a Ferm, které ocení hlavně domácí uživatelé a kutilové.

+ aku vrtačky této kategorie oceníte nejen nízkou cenou, ale také designem a bonusem v podobě kufříků a doplňkových nástrojů.

Pro náročné profesionální využití, kde hledáte vysoký výkon a kvalitní zpracování nabízíme aku vrtačky řady extol PREMIUM a Worx, které díky svým parametrům naplní většinu nároků kladených na profesionální nářadí. Jsou již vhodné i pro práce v náročnějších prostředích, k nimž jsou přizpůsobeny.

+ aku vrtačky této kategorie nabízí silné vrtací šroubováky, které disponují dvourychlostní převodovkou, silnou baterií, mají vysokou užitnou hodnotu a vynikající poměr cena / výkon.

Příslušenství k AKU vrtačkám jako jsou vrtáky, sady vrtáků atd. naleznete v kategorii zde. Proč nakoupit v našem obchodě? Proč právě u nás?
   Řadit dle:
1
Zobrazení prodktů - miniatury Zobrazení - seznam  

e-Dilna.cz Copyright © 2019 Lipis.cz. Všechna práva vyhrazena.
e-shop Tescoma : nerezové nádobí Tescoma, hrnce, sady Tescoma